Kerkoj pune si farmacist

Kërkohet punë nga: Dukagjin 19 Sht 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Jam absolvent ne fakultetin e mjekesise dega e pergjithshme, mund ta zoteroj punen e nje farmacisti, mund te punoj dhe me gjysme orari te interesuarit pres qe te me kontaktojne, Me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim