Konkurs per Stomatolog/e

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Klinika Dentare Suedeze 05 Maj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
KONKURS PUNE

Klinika Dentare Suedeze shpalle KONKURS PUNE për 2 stomatolog/stomatologe (per Klnikat nje ne Prishtine nje ne Istog)
Kushtet:
Licenca e punes, CV, minimum 2 vjet pervoje pune si Stomatolog, te kete pacientet e vet. Te pranoj te punoj simbas standardeve egzistuese te Klinikes.
Klinikat jan te pajisura me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar te gjitha sherbimet dentare (Rotary Endo, Implante, Ortodonci) si dhe ofrojm mbeshtetje maksimale te mundshme ne pune dhe zhvillim professional.
Të gjithe te interesuarit mund te aplikojn dhe ti dergojne dokumentet e kerkuara ne emailin: klinikasuedeze@hotmail.com

Me rrespekt,
Klinika Dentare Suedeze
https://www.facebook.com/klinikadentare.suedeze/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim