Ofroj nje vend pune ne laborator per BIOKIMIST / E

Kërkohet punë nga: Deni 08 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
ofroj nje vend pune ne laborator per biokimist/e te diplomuar dhe licensuar nga shteti.Per me shume info kontakto ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim