Teknik i Faramacise/Mjekesise

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Mirimed Shpk 27 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Prezentim Produktet Medicinale Prane Spitaleve Publike dhe Private.
Dergoni CV tuaj ne: info.mirimed@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim