Ardi Qeramik

Kërkohet punë nga: ardion 04 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ardi Qeramik.kryen keto pun. Qeramik.porcelonit porcelanos e tj te gjitha dimenzoionet shkall izolimin.e.ftohet dhe instalimin.e.ujt gur natural tulla kuzhina te ndryshme dhe montimin e mozaikut ju.mir.peres.ne.qdoh.koh munt te.kontaktoni.edhe ne viber +37745570908 per.qdo.pytje pa.as nje.problem Ardi Qeramik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim