TONI Keramik - Montus

Kërkohet punë nga: Nusret 02 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Montojm pllaka te keramikes ( Shkall , koridore , banjo ) . Montojm Granit-Mermer ( Gur per dritare , koridore , shkall ) montojm po edhe mozika dhe zbukurime per kamina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim