AMF Company Kërkojm Punë

Kërkohet punë nga: Agim Hyseni 10 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
AMF Company: Ju ofron Renovim , Fasadim , Izolim , Keramik Faleminderit Per Mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim