BEJME IZOLIMIN E SHTEPIVE ME STIROPOR.

Kërkohet punë nga: BEXHET 15 Krr 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BEJM IZOLIMIN E SHTEPIVE ME STIROPOR FASADA ,GLET,NGJYRA ,RENOVIME ETJ. MARRIM KOMPENSIM DHE VETUR DERI 3.000 € .
PUNOIM ME PROFESIONALIZEM.tel.dhe vib.+37744261961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim