Bej montimin e Qeramikes te te gjitha llojev

Kërkohet punë nga: LiSii Qeramik 14 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm izolim te banjov instalim te ujt dhe montimin e Qeramikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim