Bejm montimin e Laminatit,ujit,rrymes etj.

Kërkohet punë nga: Remi 28 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm montimin e Laminatit ujsjellsit rrymes ngrohjes qendrore keramikes,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim