Bejm montimin e keramikes te te gjithallojve

Kërkohet punë nga: Lisi dekor 03 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm montimin e keramikes me dekore te ndryshme sipas porosis se pronarit po ashtu bejm dekore me ide ton qmimi per meter katror 5 € per dekorime qmimi ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim