Bejm regullimin e oborreve me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Shqiprimi park 16 Mar 06:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Regullojm oborre parqe me kubza betoni dhe hapjen e kanallav me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim