Bejm rregulimin e oborrev me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Ntp shqiprimi park Dje 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni dhe hapjen e kanallav me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim