Bejme nivelizimin e dyshemeve ibercuk

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: n.p.n"NIVELA" 21 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm nivelizimin e dyshemeve me makina moderne me material: stiropor,najllon,rrethoj,zall,cement,fibra sintetike.
punoj dhe ferbeton
tel044330300.045330300,049330300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim