Chimney Term- Oxhaka te nxemjeve qendrore kamina

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Chimney Term 25 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Oxhaka te nxemjeve qendrore ,kaminave per shtepi dhe banesa te dimenzioneve te ndryshme me nje pervoj mbi 20vjeqare .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim