Endriti nivelizim

Kërkohet punë nga: Endriti nivelizim 05 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punen qe e punojm japim garanci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim