Fasader"Alberto

Kërkohet punë nga: Agim 08 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Fasader"Alberto
Kryeim keto Pun
Fasada
Suvatim
Ngjyra
Izulim Stiropolli
Knauf
Renovim etjj.. pr.agim bajraktari 044604985
044260142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim