Fasader

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Gazi&mustafa 19 Jan 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryeje keto pune suvatim fasada knauf glede baje rinovi brenda edhe jashte te shtepijav tuja per me shume na kontaktoni marrim kopenzim. Edhe kerre kryejm pune ne ter kosoven ju mire presim. Edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim