Instalues i ujësjellsit

Kërkohet punë nga: sefa 03 Dhj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BÊJMÊ INSTALIMIN ,RREGULLIMIN ,MERIMETIMIN ,IZOLIMIN ,"ZÊVENDÊSIMIN E GYPAVE TÊ VJETÊR ME TÊ RI PA E DÊMTUAR KERAMIKÊN".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim