Instalus i Ujit , specialist ne keramike etc ..

Kërkohet punë nga: Valon 09 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm instalimin e ujit , nxhitjen e keramikes , fasade dhe Glet si dhe super specialist ne Moler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim