KERKOJME PUNTIRE

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: "ONIX" Granit & Mermer 17 Tet 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
-Montazher i Granitit ....1
-Puntor ...........................1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim