Kerkohet ARKITEKT/E

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: ECOIMPEX 11 Dhj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkohet nje djale ose vajze, banore I Komunes se Prishtines, i/e shkathet per te punuar ne Byro Projektuese si arkitekt me njohje te mire ne programet ArchiCAD dhe AutoCAD.
Orari i plotë. E shtune eshte dite pune.
CV-n dhe një kopje të letërnjoftimit tuaj dërgoni në e-mail: ecoimpex@hotmail.com ose në zyren tonë në Rr. Fehmi Agani 9/1-Prishtinë (Qendër). Informata ne tel. 045/ 50 20 40.

Kandidatët që i plotësojnë kushtet do të njoftohen.

Pranohen vetëm ofertat serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim