Kerkoj 2 puntor dhe 1 mjeshter

Kërkohet punë nga: armend 08 Sht 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkohen 2 puntor dhe 1 mjeshter per ndertim
Me shum info kontaktoni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim