Kerkoj Mjeshter me Provoj Pune per 3 Muj

Kërkohet punë nga: BM Service 30 Dhj 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj Mjeshter per Renovim komplette te dy Shtepijav ne Gjermani. Renovimi iduhet te bähet komplett: Fassada me Stiropor, Montim Dritare dhe dyer, enjen e Rrymes dhe Ujt ashtu dhe Nxemjes qendrore, Keramika dhe Pllaka duhet te montohen. Garancioni per te Punuar dergohet nga une. Kontaktoheni per mes Emailit per me shum Informata: bum210986@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim