Kerkoj mjeshter

Kërkohet punë nga: sherif 28 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj 3 mjeshter te mallterit glled fasad cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim