Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Islam 18 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj pun si puntor kam provoj pune ne granit &mermer kam punuar ne maqin te nivelizimit jam puntor per me shum informata me kontaktoni faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim