Kerkoj punetor

Kërkohet punë nga: puntor 30 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
firma jon kerkon te puneson disa puntor
ne mirremi me objekte montazh nga hekuri dhe veshje te llamarines dhe panellit .ata qe kan provoj ne ket drejtim kan perparsi.ne gjindemi ne prishtin dhe munt te kontaktoni permes postes elektonike te leni te dhenat tuaja nga jeni savjeqar jeni dhe akeni punuar ne ket drejtim dhe te leni numrin kontaktues.ne ju kontaktojm
kontakti -- montazh.ks@hotmail.com -- ju mirpresum ------vrejtje orari i punes eshte prej ores 8-deri 17 vetem te djelen nuk punojm pagesa behet ne muaj.ose ma heret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim