Kryejmë keto punë:

Kërkohet punë nga: Besarta Berisha 26 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryejmë keto sherbime: ndertim i ulët, ndertim i lartë, projektime te ndryshme, realizime te projekteve, mbikëqyrje te realizimeve, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim