Laminat

Kërkohet punë nga: Laminat 09 Jan 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm shtruarjen e laminatit keramikes si dhe izolime te ftohta moler ujësjelles etj.ne menyr profesionale per me shum info.ju lutem lajmrohuni ne telefon flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim