MOLER

Kërkohet punë nga: VALON 14 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
PUNOJ KETO LLOJE TE PUNES-MOLERAJ,GLED.KNAUF,FASADA IZOLUESE,RENOVIME,IZOLIM TE JASHTEM ETJ .FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM. MUND TE ME KONTAKTONI NE KETE NUMER TE TELEFONIT 044 987 951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim