Metal Construction

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Toni Construction 11 Dhj 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryem te gjith punet me metal

Garazhda

Pompa

Sera

Kul te objektev

Shkall

Fusha sportive etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim