Meti Company

Kërkohet punë nga: fatjon 14 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Nderrmarrja jon ben kryerjen e ketyre puneve :
Ndertim te objekteve te ndryshme ,
Suvatim me llaq,
Izolim me styropor,
Knauf ,
Ngjuraa etj.
Na kontaktoni ne numrin 045534928
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim