Mikser

Kërkohet punë nga: Afrimi 17 Sht 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Shes mikser per me perzi lepakun e pllakave e per stropoll
Mikser me ni fluter 95 euro
Mikser me dy fluter 195 euro
Giraf per me grry murin 240 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim