N.N.P.BLEDI-COM PUNOJ NDERTIM

Kërkohet punë nga: enver 22 Tet 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
KRYE KETO PUN NDERTIM TE ULT EDHE TE LART PO ASHTU FASATA IZOLUSE TULLA TE FASADES KNAUF ETJ ME PROVOJ PUNE 10 VJEQARE NE KOSOV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim