N.N.SH MONDI DEKOR

Kërkohet punë nga: Zymer 16 Jan 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejme keto pun fasad mrena dhe jasht glet knauf suvatim.bejm edhe dekore nga stiropori.dhe etj.Marrim edhe automjet me kompenzim pune ne baz te marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim