N.N.SH MONDI DEKOR

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: N.N.SH MONDI DEKOR 17 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
KRYEJM KETO PUN; FASADA TERMO IZOLIME.GLET.KNAUF.SUVATIM.NGJYRA,DEKORE,MARRIM EDHE MAKIN ME KOMPENZIM PUNE NE BAZ TE MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim