NIVELIZIM (IBERCUK) 4 VLLEZRIT BRAINA

Kërkohet punë nga: 4 vllezrit braina 08 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
NiveliZimin e t gjitha shtepijava banesave nderim i nalt po ashtu edhe ndertim i ult etj ofroj
me matrial tonin komplet me qmim te volitshum dhe ju garantojm per punen ton
Po ashtu bojm edhe vetum punen e dores me pervoj pune ju mirpresum tel 044 363 272 alia
044 111130 nazi
044 262 798 sejdia
049 559 120 nazi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim