NXEMJE

Kërkohet punë nga: TERMOING NXEMJE 19 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm instalimin e ngrohjes qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim