Nderrmarrja Kozhani

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Kozhani 24 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndermarrja Kozhani kryen këto punë: Ujësjllës, kanalizime, pllaka qeramike, elektroinstalime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim