Ndertim dhe projektim

Kërkohet punë nga: Faton 18 Gsh 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejme projektim dhe ndërtim te shtepive, qmimi per ndertim/meter katror ështe qmim tregu, per qdo shtepi ndërtese kryejme falas projektin ideor, me ndërtim merremi nga paralufta. Punojme ne rajonin e Prishtines ,Lipjan dhe Ferizaj. Me ne ndertimi kryhet shpejt dhe mire.Per kapacitetin tone ndertues shiqoni fotot e disa ndertimeve qe jane realizuar nga ne.
Projekti ideor falas: Te gjitha projektet qe gjeni ne Web faqen httpextradom.plprojekty-domow-z-antresola mund te ndryshohen dhe te regullohen pershtaten per ju, ose projekte te reja per deshiren tuaj dhe unike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim