Niku nivelizim

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Niku 31 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ofroim keto sherbime: Nivelizimin e objekteve te ulta dhe te larta.fero beton me te gjitha lloiet e ngjyrave.ngjitjen e keramikave .fasada te ndryshme me steripor dhe te gjitha punimet me knauf. Punoim edhe me kompenzime ,banesa,vetura.
Kontakto ne tel; 045322555
Ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim