Ofrojm punë ne kazakistan

Kërkohet punë nga: Sabit 14 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkojna puntor - puntore te interesuarit mund te qojn sms me te dhanat personale (vetem te fotografojn leternjoftimin ne faqen e par dhe menjeher do te aplikoni per punëne kazakistan ju faleminderit per mirkuptim nga une menagjeri pacolli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim