PARKET-LLAMINAT

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: BESI 01 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
NE BEJM SHITJEN DHE MONTIMIN E TE GJITHA DYSHEMEVE TE PUNUARA NGA DHRURI DHE RIPARIMIN E TE GJITHA DYSHEMEVE TE PUNUARA NGA DRURI DHE BEJM GRRYERJEN E PARKETIT TE VJETER E BEJM TE RI ME TE GJITHA MAKINERIT ME TE PERSOSURA GJERMANE ,atëher juve ju mbetet vetem te navizitoni dhe do te bindeni me punen ton e materjalet tona dhe me sherbimet tona .
Ne gjindemi me lokal në rrugen Lidhja e Prizerenit afer semaforave kryesor ne tophane për ndryshe afer permendores se z.Adem Demaqit por për qdo info shtes mundeni të na merrni edhe në tel. +37744202974 edhe ne vajber po injejti numer ju mir presim orari i punes në lokal është prej ores8:00- 17:00 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim