Punekryes

Kërkohet punë nga: dion 24 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejme montimin e granitit shkalleve dhe qeramikes,punojm edhe me kompensime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim