Punojmë Izolime

Kërkohet punë nga: .. 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bëjmë izolime,
-të kulmeve
-Bodrumeve
-Tarasa
-Banjove
Bejmë izolime me material :
- GJERMAN
- (BAUDER)
-VEDAG
- ITALIAN
- INDEX
- MAKEDON
- ME FOLI
Me provoj pune Shumëvjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim