Punojm fasada gelt mallter ngjyra pllaka knauf

Kërkohet punë nga: fidani 24 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm fasada gelt mallter ngjyra pllaka knauf renovime mure etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim