Punojm keramik uj etj.

Kërkohet punë nga: Mjeshter keramike uji etj. 14 Sht 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm punet ne uj, izolime te ftohta etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim