Punojme pllaka banjo dhe oborre

Kërkohet punë nga: Hajrullah 03 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojme pllaka banjo dhe oborre me pllaka. Mund te me kontaktoni ne çdo kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim