THej me hillt me orë ose kotrum me marrveshje

Kërkohet punë nga: Kadri 04 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punoj me Hillt të madh dhe të vogël,bej thyerje te ndryshme si p.sh hapjen e dritareve ne bodrume me beton,thyerjen e shkallëve thyerjen e stubave të ndryshëm dhe qdo gjë tjeter,qmimi sipas marrveshjes me orë dhe kotrum.

Viber: +37744-784-202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim