Ujësjellës dhe nxemje qëndrore

Kërkohet punë nga: Miftar 24 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punoj instalimin e ujësjellësit dhe montimin e sanitarisë, Gjithashtu punoj në mënyrë profesionale të gjitha llojet e nxemjes qëndrore, nxemje me rrymë, me radiatorë dhe nxemje nën dysheme, .
Të gjitha punët i bëjmë me garancion dhe me çmime të volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim